Rruga "Dritan Hoxha" 7, Tiranë
E hënë - E shtunë: 10:00 - 19:00
E dielë: 11:00 - 17:00
04 452 0550
Transporti falas
30 ditë për rimbursim ose shkëmbim të produktit

Afghan

Afghan

Kodi i aksioneve: 10786 Nyje për metër katror: 90000Ngjyrë: VishnjëVendi i Origjinës: PakistanForma: rrugicëMaterial: 100% LeshKy tapet prodhohet: 0 dnů
Gjatësi: 120 cmGjerësi: 80 cm
Çmimi fillestar 411.84€
Zbritje 102.96€
Zbritje
75%
Shto në shportë
tiskShtyp
Ndaje atë

Mësoni më shumë

Kodi i aksioneve 10786

Garanci me çmim më të ulët

Nëse keni parë të njëjtën tapet më të lirë se ne, mjafton të na e vërtetoni dhe ne do t'ju ofrojmë këtë tapet edhe më të lirë.

Nuk mund të vendosni?


Kontaktoni projektuesin tonë të interioreve dhe ai do t'ju ndihmojë me përzgjedhjen