Rruga "Dritan Hoxha" 7, Tiranë
E hënë - E shtunë: 10:00 - 19:00
E dielë: 11:00 - 17:00
04 452 0550
Transporti falas
30 ditë për rimbursim ose shkëmbim të produktit

Kashmir Silk Exclusive

Kashmir Silk Exclusive

Kodi i aksioneve: 10479 Nyje për metër katror: 490000Forma: drejtkëndëshVendi i Origjinës: IndiaNgjyrë: shumëngjyrëshMaterial: 100% MëndafshKy tapet prodhohet: 0 dnů
Gjatësi: 219 cmGjerësi: 159 cm
Çmimi fillestar 14 440.27€
Zbritje 2 888.05€
Zbritje
80%
Shto në shportë
tiskShtyp
Ndaje atë

Mësoni më shumë

Kodi i aksioneve 10479

Garanci me çmim më të ulët

Nëse keni parë të njëjtën tapet më të lirë se ne, mjafton të na e vërtetoni dhe ne do t'ju ofrojmë këtë tapet edhe më të lirë.

Nuk mund të vendosni?


Kontaktoni projektuesin tonë të interioreve dhe ai do t'ju ndihmojë me përzgjedhjen